Kaan Kalafat kimdir?
⚽ futbolcu
Kaan Kalafat, 24 yaşında (4 Eylül 2001 doğumlu) Türk futbolcudur. Başak burcudur.
Doğum Tarihi
4 Eylül 2001
Yaş
24
Burç
Başak
Meslek
futbolcu
📖 Kaan Kalafat Biyografisi
💡 Bunu biliyor muydun? Kaan Kalafat'in burcu Başak'tir.
4 Eylül 2001 tarihinde doğan Kaan Kalafat, Türk futbolcudur (Macar asıllı Türk futbolcu).
Kaan Kalafat şu anda 24 yaşındadır ve burcu Başak'tir.
Son güncelleme: · Kaynak: Wikidata (CC0)
❓ Sık Sorulan Sorular
Kaan Kalafat kimdir?
Kaan Kalafat Türk futbolcudur. 4 Eylül 2001 tarihinde dünyaya geldi ve 24 yaşındadır.
Kaan Kalafat kaç yaşında?
Kaan Kalafat 24 yaşındadır (4 Eylül 2001 doğumlu).
Kaan Kalafat hangi burç?
Kaan Kalafat Başak burcudur (4 Eylül 2001 doğumlu).
Kaan Kalafat ne iş yapıyor?
Kaan Kalafat, futbolcu olarak tanınır.
Kaan Kalafat yaşıyor mu?
Evet, Kaan Kalafat hayattadır ve 24 yaşındadır.



.png?width=512)
.jpg?width=512)



.jpg?width=512)
.jpg?width=512)